Η ομάδα μας

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

     
       
           

Τάκης Χατζηανδρέου

Γενικός Διευθυντής
22758585
Takis.Haggiandreou@progressiveic.com
     

Λουκία Χατζηανδρέου

Αναπληρώτρια Γενική Διευθύντρια

22758585
Loukia.Haggiandreou@progressiveic.com

 
           
           

ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΩΝ

     
           
       

Σωτήρης Κουλουντής

Διευθυντής Τμήματος Αποζημιώσεων
22758585 / 25730044 
Soteris.Kouloundis@progressiveic.com
     

Χριστίνα Κωνσταντίνου

Λειτουργός

22751102
claims@progressiveic.com

 
         
 
         

Πετρούλα Ζίγκα

Γραμματέας
22447763
Petroula.Zinga@progressiveic.com
     
 
 
           
       

 

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

     
           
         

Χάρις Πουλλαΐδου

Υπεύθυνη Λειτουργός Πληροφορικής

22447182
Charis.Poullaidou@progressiveic.com
 

         
           
           

ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ

   
           
         

Μαρία Λυτρίδου

Οργανωτική Διευθύντρια

22447762
Maria.Lytridou@progressiveic.com

     

 

 
           
         

Παντελίτσα Κατελάρη

Ανώτερη Λειτουργός Τμήματος
Αποδοχής Κινδύνων
(Κλάδος Μηχανοκίνητων Οχημάτων)

22751108
Pantelitsa.Katelari@progressiveic.com

     

 

 
           
       

Αυγή Μαππουρίδου

Λειτουργός

22750414
Avgi.Mappouridou@progressiveic.com

     

Αγγέλα Τερζή

Λειτουργός

22750415
Angela.Terzi@progressiveic.com

 
           
         

Μαριάννα Χατζηκαλλή

Λειτουργός

22750416
Marianna.Hadjikalli@progressiveic.com

     

 

 
            
         

Χλόη Λόρδου

Λειτουργός/Εξυπηρέτηση Πελατών
22758585
Chloe.Lordou@progressiveic.com
     
 
 
           
           

ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ

         
           
       

Χρίστος Μαραγκός

Διευθυντής Λογιστηρίου
22751122
Christos.Marangos@progressiveic.com
     

Μαρία Ελευθερίου

Προϊστάμενη Τμήματος Εξυπηρέτησης
22447132
Maria.Eleftheriou@progressiveic.com
 
         
        

Χρυσάνθη Παναγιώτου

Λογίστρια
22751101
Chrysanthy.Panayiotou@progressiveic.com
     

Άντρη Χριστοδούλου

Λογίστρια
22751109
Andri.Christodoulou@progressiveic.com 
         
         

 

     
       
       

ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΜΕΣΟΥ

   
         
       

Μαρία Παναγίδου

Λειτουργός Υποκαταστήματος Λεμεσού
25730044
limassol@progressiveic.com
   
         
         
 
         
         
         
         
         

Progressive Direct
Οδική Βοήθεια/Road Assistance

Πείτε μας τη γνώμη σας
Με την ισχύ του EasyConsole CMS | Δημιούργημα της: Dynamic Works | Όροι και Προϋποθέσεις