Η ομάδα μας

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

     
       
           

Τάκης Χατζηανδρέου

Γενικός Διευθυντής
22758585
Takis.Haggiandreou@progressiveic.com
     

Λουκία Χατζηανδρέου

Αναπληρώτρια Γενική Διευθύντρια

22758585
Loukia.Haggiandreou@progressiveic.com

 
           
           

ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΕΩΝ

     
           
       

Ευτύχιος Οδυσσέως

Διευθυντής Απαιτήσεων
22375717 
Eftychios.Odysseos@progressiveic.com
     

Χριστίνα Κωνσταντίνου

Λειτουργός

22751102
claims@progressiveic.com

 
         
 
         

Πετρούλα Ζίγκα

Γραμματέας
22447763
Petroula.Zinga@progressiveic.com
     
 
 
           
       

 

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

     
           
         

Οδυσσέας Σιακαλλής

Υπεύθυνος Λειτουργός Πληροφορικής

22447182
Odysseas.Shiakallis@progressiveic.com
 

         
           
           

ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΔΟΧΗΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥ

   
           
       

Μαρία Λυτρίδου

Οργανωτική Διευθύντρια

22447762
Maria.Lytridou@progressiveic.com

     

Φρόσω Στυλιανάκη

Ανώτερη Λειτουργός Τμήματος
Αποδοχής Κινδύνων
(Κλάδος Γενικής Φύσεως)

22750413
Froso.Stylianaki@progressiveic.com

 
           
         

Παντελίτσα Κατελάρη

Ανώτερη Λειτουργός Τμήματος
Αποδοχής Κινδύνων
(Κλάδος Μηχανοκίνητων Οχημάτων)

22751108
Pantelitsa.Katelari@progressiveic.com

     

 

 
           
       

Αυγή Μαππουρίδου

Λειτουργός

22750414
Avgi.Mappouridou@progressiveic.com

     

Αγγέλα Τερζή

Λειτουργός

22750415
Angela.Terzi@progressiveic.com

 
           
       


Μαριάννα Χατζηκαλλή

Λειτουργός

22750416
Marianna.Hadjikalli@progressiveic.com

     

Μαρία Παναγιώτου

Λειτουργός/Εξυπηρέτηση Πελατών
22751104
Maria.Panayiotou@progressiveic.com
 
            
           

 

     
 
 
           
           

ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ

         
           
       

Χρίστος Μαραγκός

Διευθυντής Λογιστηρίου
22751122
Christos.Marangos@progressiveic.com
     

Μαρία Ελευθερίου

Προϊστάμενη Τμήματος Εξυπηρέτησης
22447132
Maria.Eleftheriou@progressiveic.com
 
         
        

Χρυσάνθη Παναγιώτου

Λογίστρια
22751101
Chrysanthy.Panayiotou@progressiveic.com
     

Άντρη Χριστοδούλου

Λογίστρια
22751109
Andri.Christodoulou@progressiveic.com 
         
         

ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΕΜΕΣΟΥ

   
         
     

Σωτήρης Κουλουντής

Διευθυντής Υποκαταστήματος Λεμεσού
25730044 
Soteris.Kouloundis@progressiveic.com
 

Μαρία Παναγίδου

Λειτουργός Υποκαταστήματος Λεμεσού
25730044
limassol@progressiveic.com
         
         

ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

     

Γιαννάκης Χατζηγιάννης

Διευθυντής Υποκαταστήματος Παραλιμνίου
23030241
Yiannakis.Hadjiyiannis@progressiveic.com
     

Μαρία Χατζηλούκα

Λειτουργός Υποκαταστήματος Παραλιμνίου
23030240
Maria.Hadjilouca@progressiveic.com
         
         
         


Πείτε μας τη γνώμη σας
Με την ισχύ του EasyConsole CMS | Δημιούργημα της: Dynamic Works | Όροι και Προϋποθέσεις